Osoby prywatne
                      

Analiza kolorystyczna – czyli indywidualny dobór kolorów za pomocą profesjonalnych chust kolorystycznych. Omawiamy odpowiednią paletę kolorów oraz styl przypisany danemu typowi urody. Pokazujemy, jak najkorzystniej łączyć kolory w ubiorze. Analizę wykonuje się raz w życiu, a informacje związane z danym typem urody nie ulegają zmianie. Taka analiza trawa ok. 2-3h.

Analiza sylwetki – czyli określenie proporcji ciała oraz typu sylwetki, kształtu twarzy. Wskazujemy, co jest atutem, a co należy zamaskować w danym typie.  Następnie dobieramy odpowiednie kroje, fasony, długości, detale. Przeprowadzenie takiej analizy trwa ok. 1-2h.

Stylizacja okazjonalna – „wielkie wyjścia” polega na dopasowaniu ubioru, dodatków, makijażu do miejsca i okoliczności, typu urody, sylwetki. Stylizacja obejmuje zakupy ze stylistą lub projektowanie ubrania/kreacji oraz stylizacje sesji zdjęciowych.

Przegląd szafy – „klasyczna setka” – to przegląd ubrań odpowiednio do figury, kolorystki, sposobu życia, sezonu czy panujących trendów w modzie. W czasie selekcji określamy, które ubrania zostawiamy, które wymagają przeróbek krawieckich. Ustalamy, co i jakie dodatki należy dokupić by stworzyć bazę z której można robić zestawy ubrań odpowiednie na każdą okazje.

Garderoba mamy i maluszka – ta usługa polega na doborze, kompletowaniu „szafy przyszłej mamy” by czuła się pięknie i komfortowo. Podpowiadamy, jak skompletować wyprawkę dla niemowlaka oraz na, co należy zwracać uwagę by ubranka, dodatki były wygodne i przyjazne.

Makijaż – indywidualna nauka makijażu z wizażystą na życzenie klienta.

Pakiet usług – polega na łączeniu kilku usług po atrakcyjnych cenach w całość.

Vouchery – opłacone  karnety na zakup naszych usług.

Co zyskujesz?

  • indywidualną paletę kolorów,
  • w sposób naturalny podkreślasz urodę,
  • dobrze dobrane fasony ubrań,
  • podstawową bazę ubrań i dodatków,
  • brak dylematów: nie mam, nie wiem w co się ubrać,
  • oszczędzasz czas i pieniądze.

 

 

 


 

 

 

Ubrania, dodatki, „fryzura i makijaż od razu informują, a przynajmniej dają spore wyobrażenie o tym, kim jest dana postać” Colleen Atwood

 

Zadbaj o swój wygląd i spotkaj się ze stylistą!

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 


 

 

Moda przemija, styl pozostaje - COCO CHANEL
Elegancja to podstawa
Trzeba być dziełem sztuki
Modę można kupić, styl trzeba mieć - EDNA WOOLMAN CHASE
albo nosić dzieło sztuki - OSCAR WILDE
Chcesz otrzymywać newsletter? Zapisz się!