Szkolenia
        

Dress Code w biznesie – ta usługa jest skierowana głownie do firm i instytucji. W czasie szkolenia są poruszane zagadnienia związane z etykietą ubioru, kreowaniem służbowego wizerunku. Celem szkolenia jest uświadomienie, iż nienaganny wygląd może być skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu klientów. Dodatkowo wygląd pracowników wpływa na opinię o firmie/instytucji. Nienaganny wygląd wpływa również na kształtowanie osobowości i poczucie własnej wartości. Szkolenie przeprowadzamy w siedzibie klienta lub w innych miejscach przeznaczonych do organizacji tego typu spotkań. Szkolenie może być zorganizowane w formie eventu, wyjazdu integracyjnego.

Wykłady tematyczne, prelekcje – szczególnie są polecane dla firm i sklepów związanych z „przemysłem odzieżowym”. W wykładach poruszamy zagadnienia związane np. z tkaninami i ich sposobami konserwacji, z fasonami, trendami. Wykłady mogą również dotyczyć wskazanych tematów.

Szkolenie z zakresu analizy kolorystycznej i sylwetki –  w czasie tego szkolenia można się dowiedzieć, co to jest analiza kolorystyczna, w jakim celu się ją wykonuje.  Podczas szkolenia wskazujemy odpowiednią paletę kolorów oraz styl przypisany danemu typowi urody oraz jak najkorzystniej łączyć kolory w ubiorze. Szkolenie daje możliwość poznania sylwetek oraz trików, które równoważą proporcje ciała i podkreślają atuty figury, a tuszują mankamenty.

Co zyskujesz?

  • wiedzę na temat wizerunku,
  • wykwalifikowany personel,
  • znajomość palety barw, typów sylwetki,
  • podnosisz swoją wartość po przez nienaganny wygląd.

 

 

 

Mowa jest domeną wiedzy, słuchanie-przywilejem mądrości Oliver Wendell Holmes

 

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę w interesujący i przystępny spoób to skorzystaj z naszych szkoleń i wykładów!

 

 

Moda przemija, styl pozostaje - COCO CHANEL
Elegancja to podstawa
Trzeba być dziełem sztuki
Modę można kupić, styl trzeba mieć - EDNA WOOLMAN CHASE
albo nosić dzieło sztuki - OSCAR WILDE
Chcesz otrzymywać newsletter? Zapisz się!